logo

Antalya E-İmar


ANTALYA E-İMAR

Antalya E-İmar durumunuzu harita üzerinden veya aşağıdaki sekmeden tek tıkla sorgulayabilirsiniz.

Akseki E-İmar

Aksu E-İmar

Alanya E-İmar

Demre E-İmar

Döşemealtı E-İmar

Elmalı E-İmar

Finike E-İmar

Gazipaşa E-İmar

Gündoğmuş E-İmar

İbradı E-İmar

Kaş E-İmar

Kemer E-İmar

Kepez E-İmar

Konyaaltı E-İmar

Korkuteli E-İmar

Kumluca E-İmar

Manavgat E-İmar

Muratpaşa E-İmar

Serik E-İmar

Antalya E-İmar Durumu Sorgulama

Antalya E İmar sorgulama hizmeti olan ilçeler: Döşemealtı E-İmarKepez E-İmarKonyaaltı E-İmarMuratpaşa E-İmar

Antalya E İmar sorgulama hizmeti olmayan ilçeler: Akseki E-İmar, Aksu E-İmar, Alanya E-İmar, Demre E-İmar, Elmalı E-İmar, Finike E-İmar, Gazipaşa E-İmar, Gündoğmuş E-İmar, İbradı E-İmar, Kaş E-İmar, Kemer E-İmar, Korkuteli E-İmar, Kumluca E-İmar, Manavgat E-İmar, Serik E-İmar

Antalya E İmar

İmar durumu sorgulaması Antalya ilinde E İmar hizmeti olan Belediye’nin internet sitesinden online olarak yapılabileceği gibi Belediye’ye gidilerek de yapılabilmektedir. İmar durumları parselin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir.

Antalya ana İmar durumu sorgulamasını yapabilmeniz için taşınmazın mahalle, ada, parsel gibi bilgilerini bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler ile ilgili belediyeden E-İmar sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Antalya İmar durumu sorgulamanız ile taşınmazın pafta bilgilerini, kaç metrekare olduğunu, imarının bulunup bulunmadığı, imarı var ise hangi alanda kaldığını (Konut Alanı, Ticaret Alanı, Park Alanı, Sosyal Alan, Yol Alanı vb.) ilgili imar gösteriminde yapılaşma koşulları (TAKS, KAKS, çekme mesafesi, yapı yüksekliği vb.)bilgilerini öğrenebilirsiniz.  Resmi imar durumuna ise belediye ye giderek ulaşabilirsiniz.

Ada Parsel nedir, imar sorgulama nasıl yapılır hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

İmar planı nedir, imar planı alanları, imar planı yapılaşma koşulları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Antalya Parsel Sorgulama

Antalya Parsel Sorgula

Antalya parsel sorgulama işlemini sitemizin ana sayfasında yer alan parsel sorgula butonuna tıkladığınızda Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü resmi internet sayfası alt yapısının kullanıldığı bölüme aktarılıp sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bu sayfada idari (il, ilçe, ada, parsel bilgileri ile), coğrafi (koordinat bilgileri ile), adres sekmelerinden birini kullanarak veya (i) haritandan sorgula butonuna tıklayıp harita üzerinden parsel aramanızı yapabilirsiniz.

Antalya ada parsel sorgulama  sayesinde, sorgulama yapacağınız taşınmazın, konum, alan, ulaşım bağlantıları vb. bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Parsel sorgulama işlemi nasıl yapılır detaylı bilgi almak için tıklayınız.