logo

Çankırı E-İmar


ÇANKIRI E-İMAR

Çankırı E-İmar durumunuzu harita üzerinden veya aşağıdaki sekmeden tek tıkla sorgulayabilirsiniz.

Çankırı Merkez E-İmar

Atkaracalar E-İmar

Bayramören E-İmar

Çerkeş E-İmar

Eldivan E-İmar

Ilgaz E-İmar

Kızılırmak E-İmar

Korgun E-İmar

Kurşunlu E-İmar

Orta E-İmar

Şabanözü E-İmar

Yapraklı E-İmar

Çankırı E-İmar Durumu Sorgulama

Çankırı E İmar sorgulama hizmeti olan ilçeler: Çankırı Merkez E-İmar

Çankırı E İmar sorgulama hizmeti olmayan ilçeler: Atkaracalar E-İmar, Bayramören E-İmar, Çerkeş E-İmar, Eldivan E-İmar, Ilgaz E-İmar, Kızılırmak E-İmar, Korgun E-İmar, Kurşunlu E-İmar, Orta E-İmar, Şabanözü E-İmar, Yapraklı E-İmar

Çankırı E İmar Sorgula

İmar durumu sorgulaması Çankırı ilinde E İmar hizmeti olan Belediye’nin internet sitesinden online olarak yapılabileceği gibi Belediye’ye gidilerek de yapılabilmektedir. İmar durumları parselin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir.

Çankırı İmar durumu sorgulamasını yapabilmeniz için taşınmazın mahalle, ada, parsel gibi bilgilerini bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler ile ilgili belediyeden E-İmar sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Çankırı İmar durumu sorgulamanız ile taşınmazın pafta bilgilerini, kaç metrekare olduğunu, imarının bulunup bulunmadığı, imarı var ise hangi alanda kaldığını (Konut Alanı, Ticaret Alanı, Park Alanı, Sosyal Alan, Yol Alanı vb.) ilgili imar gösteriminde yapılaşma koşulları (TAKS, KAKS, çekme mesafesi, yapı yüksekliği vb.)bilgilerini öğrenebilirsiniz.  Resmi imar durumuna ise belediye ye giderek ulaşabilirsiniz.

Ada Parsel nedir, imar sorgulama nasıl yapılır hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

İmar planı nedir, imar planı alanları, imar planı yapılaşma koşulları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Çankırı Parsel Sorgulama

Çankırı Parsel Sorgula

Çankırı parsel sorgulama işlemini sitemizin ana sayfasında yer alan parsel sorgula butonuna tıkladığınızda Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü resmi internet sayfası alt yapısının kullanıldığı bölüme aktarılıp sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bu sayfada idari (il, ilçe, ada, parsel bilgileri ile), coğrafi (koordinat bilgileri ile), adres sekmelerinden birini kullanarak veya (i) haritandan sorgula butonuna tıklayıp harita üzerinden parsel aramanızı yapabilirsiniz.

Çankırı ada parsel sorgulama  sayesinde, sorgulama yapacağınız taşınmazın, konum, alan, ulaşım bağlantıları vb. bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Parsel sorgulama işlemi nasıl yapılır detaylı bilgi almak için tıklayınız.