logo

Denizli E-İmar


DENİZLİ E-İMAR

DenizlE-İmar durumunuzu harita üzerinden veya aşağıdaki sekmeden tek tıkla sorgulayabilirsiniz.

Acıpayam E-İmar

Babadağ E-İmar

Baklan E-İmar

Bekilli E-İmar

Beyağaç E-İmar

Bozkurt E-İmar

Buldan E-İmar

Çal E-İmar

Çameli E-İmar

Çardak E-İmar

Çivril E-İmar

Güney E-İmar

Honaz E-İmar

Kale E-İmar

Merkezefendi E-İmar

Pamukkale E-İmar

Sarayköy E-İmar

Serinhisar E-İmar

Tavas E-İmar

Denizli E-İmar Durumu Sorgulama

Denizli E İmar sorgulama hizmeti olan ilçeler: Pamukkale E-İmar, Merkezefendi E-İmar

Denizli E İmar sorgulama hizmeti olmayan ilçeler: Acıpayam E-İmar, Babadağ E-İmar, Baklan E-İmar, Bekilli E-İmar, Beyağaç E-İmar, Bozkurt E-İmar, Buldan E-İmar, Çal E-İmar, Çameli E-İmar, Çardak E-İmar, Çivril E-İmar, Güney E-İmar, Honaz E-İmar, Kale E-İmar, Sarayköy E-İmar, Serinhisar E-İmar, Tavas E-İmar

Denizli E İmar

İmar durumu sorgulaması Denizli ilinde E İmar hizmeti olan Belediye’nin internet sitesinden online olarak yapılabileceği gibi Belediye’ye gidilerek de yapılabilmektedir. İmar durumları parselin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir.

Denizli İmar durumu sorgulamasını yapabilmeniz için taşınmazın mahalle, ada, parsel gibi bilgilerini bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler ile ilgili belediyeden E-İmar sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Denizli İmar durumu sorgulamanız ile taşınmazın pafta bilgilerini, kaç metrekare olduğunu, imarının bulunup bulunmadığı, imarı var ise hangi alanda kaldığını (Konut Alanı, Ticaret Alanı, Park Alanı, Sosyal Alan, Yol Alanı vb.) ilgili imar gösteriminde yapılaşma koşulları (TAKS, KAKS, çekme mesafesi, yapı yüksekliği vb.)bilgilerini öğrenebilirsiniz.  Resmi imar durumuna ise belediye ye giderek ulaşabilirsiniz.

Ada Parsel nedir, imar sorgulama nasıl yapılır hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

İmar planı nedir, imar planı alanları, imar planı yapılaşma koşulları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Denizli Parsel Sorgulama

Denizli Parsel Sorgula

Denizli parsel sorgulama işlemini sitemizin ana sayfasında yer alan parsel sorgula butonuna tıkladığınızda Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü resmi internet sayfası alt yapısının kullanıldığı bölüme aktarılıp sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bu sayfada idari (il, ilçe, ada, parsel bilgileri ile), coğrafi (koordinat bilgileri ile), adres sekmelerinden birini kullanarak veya (i) haritandan sorgula butonuna tıklayıp harita üzerinden parsel aramanızı yapabilirsiniz.

Denizli ada parsel sorgulama  sayesinde, sorgulama yapacağınız taşınmazın, konum, alan, ulaşım bağlantıları vb. bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Parsel sorgulama işlemi nasıl yapılır detaylı bilgi almak için tıklayınız.