logo

Düzce E-İmar


DÜZCE E-İMAR

Düzce E-İmar durumunuzu harita üzerinden veya aşağıdaki sekmeden tek tıkla sorgulayabilirsiniz.

Akçakoca E-İmar

Cumayeri E-İmar

Çilimli E-İmar

Gölyaka E-İmar

Gümüşova E-İmar

Kaynaşlı E-İmar

Düzce Merkez E-İmar

Yığılca E-İmar

Düzce İmar Durumu Sorgulama

Düzce E İmar sorgulama hizmeti olan ilçeler: Düzce Merkez E-İmar

Düzce E İmar sorgulama hizmeti olmayan ilçeler: Akçakoca E-İmar, Cumayeri E-İmar, Çilimli E-İmar, Gölyaka E-İmar, Gümüşova E-İmar, Kaynaşlı E-İmar, Yığılca E-İmar

Düzce E İmar

İmar durumu sorgulaması Düzce ilinde E İmar hizmeti olan Belediye’nin internet sitesinden online olarak yapılabileceği gibi Belediye’ye gidilerek de yapılabilmektedir. İmar durumları ve buna bağlı olarak yapılaşma koşulları parselin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir.

Düzce ana İmar durumu sorgulamasını yapabilmeniz için taşınmazın mahalle, ada, parsel gibi bilgilerini bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler ile ilgili belediyeden E-İmar sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Düzce İmar durumu sorgulamanız ile taşınmazın pafta bilgilerini, kaç metrekare olduğunu, imarının bulunup bulunmadığı, imarı var ise hangi alanda kaldığını (Konut Alanı, Ticaret Alanı, Park Alanı, Sosyal Alan, Yol Alanı vb.) ilgili imar gösteriminde yapılaşma koşulları (TAKS, KAKS, çekme mesafesi, yapı yüksekliği vb.)bilgilerini öğrenebilirsiniz.  Resmi imar durumuna ise ilgili belediyeye giderek ulaşabilirsiniz. Resmi imar durumundan önce E İmar hizmeti ile taslak olarak çalışmalar yapabilirsiniz.

Ada Parsel nedir, imar sorgulama nasıl yapılır hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

İmar planı nedir, imar planı alanları, imar planı yapılaşma koşulları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Düzce Parsel Sorgulama

Düzce Parsel Sorgula

Düzce parsel sorgulama işlemini sitemizin ana sayfasında yer alan parsel sorgula butonuna tıkladığınızda Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü resmi internet sayfası alt yapısının kullanıldığı bölüme aktarılıp sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bu sayfada idari (il, ilçe, ada, parsel bilgileri ile), coğrafi (koordinat bilgileri ile), adres sekmelerinden birini kullanarak veya (i) haritandan sorgula butonuna tıklayıp harita üzerinden parsel aramanızı yapabilirsiniz.

Düzce ada parsel sorgulama  sayesinde, sorgulama yapacağınız taşınmazın, konum, alan, ulaşım bağlantıları vb. bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Parsel sorgulama işlemi nasıl yapılır detaylı bilgi almak için tıklayınız.