logo

Konya E-İmar


KONYA E-İMAR

Konya E-İmar durumunuzu harita üzerinden veya aşağıdaki sekmeden tek tıkla sorgulayabilirsiniz.

Ahırlı E-İmar

Akören E-İmar

Akşehir E-İmar

Altınekin E-İmar

Beyşehir E-İmar

Bozkır E-İmar

Cihanbeyli E-İmar

Çeltik E-İmar

Çumra E-İmar

Derbent E-İmar

Derebucak E-İmar

Doğanhisar E-İmar

Emirgazi E-İmar

Ereğli E-İmar

Güneysınır E-İmar

Hadim E-İmar

Halkapınar E-İmar

Hüyük E-İmar

Ilgın E-İmar

Kadınhanı E-İmar

Karapınar E-İmar

Karatay E-İmar

Kulu E-İmar

Meram E-İmar

Sarayönü E-İmar

Selçuklu E-İmar

Seydişehir E-İmar

Taşkent E-İmar

Tuzlukçu E-İmar

Yalıhüyük E-İmar

Yunak E-İmar

Konya E-İmar Durumu Sorgulama

Konya E İmar sorgulama hizmeti olan ilçeler: Akşehir E-İmarEreğli E-İmarKaratay E-İmarSelçuklu E-İmar

Konya E İmar sorgulama hizmeti olmayan ilçeler: Ahırlı E-İmar, Akören E-İmar, Altınekin E-İmar, Beyşehir E-İmar, Bozkır E-İmar, Cihanbeyli E-İmar, Çeltik E-İmar, Çumra E-İmar, Derbent E-İmar, Derebucak E-İmar, Doğanhisar E-İmar, Emirgazi E-İmar, Güneysınır E-İmar, Hadim E-İmar, Halkapınar E-İmar, Hüyük E-İmar, Ilgın E-İmar, Kadınhanı E-İmar, Karapınar E-İmar, Kulu E-İmar, Meram E-İmar, Sarayönü E-İmar, Seydişehir E-İmar, Taşkent E-İmar, Tuzlukçu E-İmar, Yalıhüyük E-İmar, Yunak E-İmar

Konya E İmar

İmar durumu sorgulaması Konya ilinde E İmar hizmeti olan Belediye’nin internet sitesinden online olarak yapılabileceği gibi Belediye’ye gidilerek de yapılabilmektedir. İmar durumları parselin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir.

Konya İmar durumu sorgulamasını yapabilmeniz için taşınmazın mahalle, ada, parsel gibi bilgilerini bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler ile ilgili belediyeden E-İmar sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Konya İmar durumu sorgulamanız ile taşınmazın pafta bilgilerini, kaç metrekare olduğunu, imarının bulunup bulunmadığı, imarı var ise hangi alanda kaldığını (Konut Alanı, Ticaret Alanı, Park Alanı, Sosyal Alan, Yol Alanı vb.) ilgili imar gösteriminde yapılaşma koşulları (TAKS, KAKS, çekme mesafesi, yapı yüksekliği vb.)bilgilerini öğrenebilirsiniz.  Resmi imar durumuna ise belediye ye giderek ulaşabilirsiniz.

Ada Parsel nedir, imar sorgulama nasıl yapılır hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

İmar planı nedir, imar planı alanları, imar planı yapılaşma koşulları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Konya Parsel Sorgulama

Konya Parsel Sorgula

Konya parsel sorgulama işlemini sitemizin ana sayfasında yer alan parsel sorgula butonuna tıkladığınızda Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü resmi internet sayfası alt yapısının kullanıldığı bölüme aktarılıp sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bu sayfada idari (il, ilçe, ada, parsel bilgileri ile), coğrafi (koordinat bilgileri ile), adres sekmelerinden birini kullanarak veya (i) haritandan sorgula butonuna tıklayıp harita üzerinden parsel aramanızı yapabilirsiniz.

Konya ada parsel sorgulama  sayesinde, sorgulama yapacağınız taşınmazın, konum, alan, ulaşım bağlantıları vb. bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Parsel sorgulama işlemi nasıl yapılır detaylı bilgi almak için tıklayınız.