logo

Manisa E-İmar


MANİSA E-İMAR

Manisa E-İmar durumunuzu harita üzerinden veya aşağıdaki sekmeden tek tıkla sorgulayabilirsiniz.

Ahmetli E-İmar

Akhisar E-İmar

Alaşehir E-İmar

Demirci E-İmar

Gölmarmara E-İmar

Gördes E-İmar

Kırkağaç E-İmar

Köprübaşı E-İmar

Kula E-İmar

Manisa Merkez E-İmar

Salihli E-İmar

Sarıgöl E-İmar

Saruhanlı E-İmar

Selendi E-İmar

Soma E-İmar

Turgutlu E-İmar

Manisa E-İmar Durumu Sorgulama

Manisa E İmar sorgulama hizmeti olan ilçeler: Manisa Merkez E-İmarTurgutlu E-İmar

Manisa E İmar sorgulama hizmeti olmayan ilçeler: Ahmetli E-İmar, Akhisar E-İmar, Alaşehir E-İmar, Demirci E-İmar, Gölmarmara E-İmar, Gördes E-İmar, Kırkağaç E-İmar, Köprübaşı E-İmar, Kula E-İmar, Salihli E-İmar, Sarıgöl E-İmar, Saruhanlı E-İmar, Selendi E-İmar, Soma E-İmar

Manisa E İmar

İmar durumu sorgulaması Manisa ilinde E İmar hizmeti olan Belediye’nin internet sitesinden online olarak yapılabileceği gibi Belediye’ye gidilerek de yapılabilmektedir. İmar durumları parselin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir.

Manisa İmar durumu sorgulamasını yapabilmeniz için taşınmazın mahalle, ada, parsel gibi bilgilerini bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler ile ilgili belediyeden E-İmar sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Manisa İmar durumu sorgulamanız ile taşınmazın pafta bilgilerini, kaç metrekare olduğunu, imarının bulunup bulunmadığı, imarı var ise hangi alanda kaldığını (Konut Alanı, Ticaret Alanı, Park Alanı, Sosyal Alan, Yol Alanı vb.) ilgili imar gösteriminde yapılaşma koşulları (TAKS, KAKS, çekme mesafesi, yapı yüksekliği vb.)bilgilerini öğrenebilirsiniz.  Resmi imar durumuna ise belediye ye giderek ulaşabilirsiniz.

Ada Parsel nedir, imar sorgulama nasıl yapılır hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

İmar planı nedir, imar planı alanları, imar planı yapılaşma koşulları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Manisa Parsel Sorgulama

Manisa Parsel Sorgula

Manisa parsel sorgulama işlemini sitemizin ana sayfasında yer alan parsel sorgula butonuna tıkladığınızda Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü resmi internet sayfası alt yapısının kullanıldığı bölüme aktarılıp sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bu sayfada idari (il, ilçe, ada, parsel bilgileri ile), coğrafi (koordinat bilgileri ile), adres sekmelerinden birini kullanarak veya (i) haritandan sorgula butonuna tıklayıp harita üzerinden parsel aramanızı yapabilirsiniz.

Manisa ada parsel sorgulama  sayesinde, sorgulama yapacağınız taşınmazın, konum, alan, ulaşım bağlantıları vb. bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Parsel sorgulama işlemi nasıl yapılır detaylı bilgi almak için tıklayınız.