logo

Ordu E-İmar


ORDU E-İMAR

Ordu E-İmar durumunuzu harita üzerinden veya aşağıdaki sekmeden tek tıkla sorgulayabilirsiniz.

Akkuş E-İmar

Aybastı E-İmar

Çamaş E-İmar

Çatalpınar E-İmar

Çaybaşı E-İmar

Fatsa E-İmar

Gölköy E-İmar

Gülyalı E-İmar

Gürgentepe E-İmar

İkizce E-İmar

Kabadüz(Karadüz) E-İmar

Kabataş E-İmar

Korgan E-İmar

Kumru E-İmar

Ordu Merkez E-İmar

Mesudiye E-İmar

Perşembe E-İmar

Ulubey E-İmar

Ünye E-İmar

Ordu E-İmar Durumu Sorgulama

Ordu E İmar sorgulama hizmeti olan ilçeler: Ordu Merkez E-İmarÜnye E-İmar

Ordu E İmar sorgulama hizmeti olmayan ilçeler: Akkuş E-İmar, Aybastı E-İmar, Çamaş E-İmar, Çatalpınar E-İmar, Çaybaşı E-İmar, Fatsa E-İmar, Gölköy E-İmar, Gülyalı E-İmar, Gürgentepe E-İmar, İkizce E-İmar, Kabadüz(Karadüz) E-İmar, Kabataş E-İmar, Korgan E-İmar, Kumru E-İmar, Mesudiye E-İmar, Perşembe E-İmar, Ulubey E-İmar

Ordu E İmar

İmar durumu sorgulaması Ordu ilinde E İmar hizmeti olan Belediye’nin internet sitesinden online olarak yapılabileceği gibi Belediye’ye gidilerek de yapılabilmektedir. İmar durumları parselin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir.

Ordu İmar durumu sorgulamasını yapabilmeniz için taşınmazın mahalle, ada, parsel gibi bilgilerini bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler ile ilgili belediyeden E-İmar sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Ordu İmar durumu sorgulamanız ile taşınmazın pafta bilgilerini, kaç metrekare olduğunu, imarının bulunup bulunmadığı, imarı var ise hangi alanda kaldığını (Konut Alanı, Ticaret Alanı, Park Alanı, Sosyal Alan, Yol Alanı vb.) ilgili imar gösteriminde yapılaşma koşulları (TAKS, KAKS, çekme mesafesi, yapı yüksekliği vb.)bilgilerini öğrenebilirsiniz.  Resmi imar durumuna ise belediye ye giderek ulaşabilirsiniz.

Ada Parsel nedir, imar sorgulama nasıl yapılır hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

İmar planı nedir, imar planı alanları, imar planı yapılaşma koşulları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Ordu Parsel Sorgulama

Ordu Parsel Sorgula

Ordu parsel sorgulama işlemini sitemizin ana sayfasında yer alan parsel sorgula butonuna tıkladığınızda Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü resmi internet sayfası alt yapısının kullanıldığı bölüme aktarılıp sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bu sayfada idari (il, ilçe, ada, parsel bilgileri ile), coğrafi (koordinat bilgileri ile), adres sekmelerinden birini kullanarak veya (i) haritandan sorgula butonuna tıklayıp harita üzerinden parsel aramanızı yapabilirsiniz.

Ordu ada parsel sorgulama  sayesinde, sorgulama yapacağınız taşınmazın, konum, alan, ulaşım bağlantıları vb. bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Parsel sorgulama işlemi nasıl yapılır detaylı bilgi almak için tıklayınız.