logo

Tekirdağ E-İmar


TEKİRDAĞ E-İMAR

Tekirdağ E-İmar durumunuzu harita üzerinden veya aşağıdaki sekmeden tek tıkla sorgulayabilirsiniz.

Süleymanpaşa E-İmar

Çerkezköy E-İmar

Kapaklı E-İmar

Çorlu E-İmar

Ergene E-İmar

Hayrabolu E-İmar

Malkara E-İmar

Marmaraereğlisi E-İmar

Muratlı E-İmar

Saray E-İmar

Şarköy E-İmar

Tekirdağ Merkez E-İmar

 

Tekirdağ E-İmar Durumu Sorgulama

Tekirdağ E İmar sorgulama hizmeti olan ilçeler:  Çerkezköy E-İmarÇorlu E-İmarTekirdağ Merkez E-İmarSüleymanpaşa E-İmar

Tekirdağ E İmar sorgulama hizmeti olmayan ilçeler: Hayrabolu E-İmar, Malkara E-İmar, Marmaraereğlisi E-İmar, Muratlı E-İmar, Saray E-İmar, Şarköy E-İmar, Kapaklı E-İmar, Ergene E-İmar

Tekirdağ E İmar

İmar durumu sorgulaması Tekirdağ ilinde E İmar hizmeti olan Belediye’nin internet sitesinden online olarak yapılabileceği gibi Belediye’ye gidilerek de yapılabilmektedir. İmar durumları parselin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir.

Tekirdağ İmar durumu sorgulamasını yapabilmeniz için taşınmazın mahalle, ada, parsel gibi bilgilerini bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler ile ilgili belediyeden E-İmar sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Tekirdağ İmar durumu sorgulamanız ile taşınmazın pafta bilgilerini, kaç metrekare olduğunu, imarının bulunup bulunmadığı, imarı var ise hangi alanda kaldığını (Konut Alanı, Ticaret Alanı, Park Alanı, Sosyal Alan, Yol Alanı vb.) ilgili imar gösteriminde yapılaşma koşulları (TAKS, KAKS, çekme mesafesi, yapı yüksekliği vb.)bilgilerini öğrenebilirsiniz.  Resmi imar durumuna ise belediye ye giderek ulaşabilirsiniz.

Ada Parsel nedir, imar sorgulama nasıl yapılır hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

İmar planı nedir, imar planı alanları, imar planı yapılaşma koşulları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Tekirdağ Parsel Sorgulama

Tekirdağ Parsel Sorgula

Tekirdağ parsel sorgulama işlemini sitemizin ana sayfasında yer alan parsel sorgula butonuna tıkladığınızda Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü resmi internet sayfası alt yapısının kullanıldığı bölüme aktarılıp sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bu sayfada idari (il, ilçe, ada, parsel bilgileri ile), coğrafi (koordinat bilgileri ile), adres sekmelerinden birini kullanarak veya (i) haritandan sorgula butonuna tıklayıp harita üzerinden parsel aramanızı yapabilirsiniz.

Tekirdağ ada parsel sorgulama  sayesinde, sorgulama yapacağınız taşınmazın, konum, alan, ulaşım bağlantıları vb. bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Parsel sorgulama işlemi nasıl yapılır detaylı bilgi almak için tıklayınız.